دندون درد

یکی دو روز بود کیانا از دندون درد شکایت داشت اولش زیاد جدی نگرفتم آخه ماه پیش رفته بود برای Clean up & Check up و همه چیز خوب بود. دیروز عصر که از سرکار برگشتم دیدم هنوز ناراحته زنگ زدم به دکترش و اونم خوشبختانه گفت اگه میتونی تا نيم ساعت ديگه اينجا باش... خوب شد بيشتر از این پشت گوش نیداختم دندونی بود که قبلا هم پر شده بود حالا دوباره پوسیدگی اش پیشرفت کرده و به عصب رسيده... فردا برای عصب کشی وقت داره بعدش هم روکش و... برای ۱۰ روز هم آنتی بيوتيک بهش داده. اميدوارم زياد اذيت نشه 02.gif

چند روز پيش دیدم رايان صداش نمی آد دیدم رفته تو دستشویی يک قاشق هم دستش (نميدونم از کجا پيدا کرده بود!) قاشق رو می کرد تو توالت پر آب ميکرد بعد ميريخت رو زمين!!! تازه چراغ هم خاموش بود و تعجب کردم که رايان که از تاريکی اصلا خوشش نمیآد چقدر اين کار براش جالب بوده که حاضر شده تو تاريکی همچنان به کارش ادامه بده! 33.gif

هفته پیش دوباره موهاشو کوتاه کردیم این دفعه پسرمون خیلی آقا بود و از دفعه پیش کمتر گریه کرد خانومی که موهاشو کوتاه کرد می گفت قول میدم ۲-۳ دفعه دیگه بیاد عادت کنه و دیگه اصلا گریه نکنه بعدش هم ژل زد به موهاش و کلی خوش تیپش کرد اینم عکسش 01.gif در ضمن به نقاشی های کوبيسم پشت سرش هم يک نگاهی بندازين... تمام در و ديوار خونه شده نقاشی های رايان خان! البته بگذريم که بعضی ها مداد رنگيهاشون رو وسط اتاق می ريزن و بعد يادشون ميره جمع کنن! 03.gif

برای روز مادر کيانا و رايان (و البته بابايی)  کلی خجالتم دادن... از طرف رايان پول نقد. ... از طرف کيانا پول نقد , ويديو ورزش Pilates و يک کارت قشنگ که خودش درست کرده بود و روش نوشته بود:


Roses are red
Violets are blue
Just wanted to say
 10.gif... Happy Mothers day to you

/ 5 نظر / 25 بازدید
گلدونه

چه جالب گفتم بهت این بچه ها همه کاراشون مثل همه آخه خواهر زاده منم تا ازش غافل میشی میره تو دستشویی و دستشو مثلا با آب توالت میشوره. اه اه .تمام آستیناشم خیس میکنه.یه بار هم خدا بهش رحم کرد.از فرصت استفاده کرده ود سعی کرده بود از توالت بره بالا تا بتونه پاهاشو بکنه تو آب.بعد اون وسط گیر کرد شروع کرد به گریه کردن رو هوا گرفتیمش خلاصه.خیلی باید مراقبشون بود تو این سن.

مامانش اينا!

آخ خوشبحالت... تا نوشا به سنی برسه که روز مادر رو بمن تبريک بگه من دلم آب شده.... پسر خوشتیپت رو هم هزاربار ببوس لطفا... حالا نوشا نشد يه دختر ديگه براش دارم ها! بگو جايی نره دختربازی تا اين يکی بياد!

هديه

سلام مامان خانم اولا؛‌اينکه پسر من با وجودی که از آقا رايان شما بزرگتره تا حالا آرايشگاه نرفته . بچم از وقتی که دنيا اومد کچل بود حالا هم اينقدر موهاش بوره که هر چی هم مو داشته باشه به چشم نمياد آرزو دارم ببرمش آرايشگاه . روزی که این فنقلی بره آرایشگاه واسه کوتاه شدن موهاش مهمونی میدم دوما؛ من مطمئنم که سی دی کسری واسه رايان هم جواب ميده چون هر چی بچه ميشناسم دوروورمون . هر کدوم به يکی از آهنگهای اين آلبومها علاقه مندن . سوما؛ اگه قابل دونستی بهم آدرس بده من خودم واسه رايان خوشگل و خوشتيپم يک دونه ميفرستم .

مامان فرين

من هنوز هديه روز مادر از فرين نگرفتم ولی فکر کنم خيلی خوشمزه باشه نه؟.........اين آقا رايان هم بلايی شده ها عزيزم.نميدونم چرا بچه ها اينقدر از دستشويی خوششون مياد..........برم عکسشو ببينم.

مامان تینا و سینا

سلام خانمی مگه اونجا روز مادر بود ؟روزتون مبارک . وای عکسش هم خيلی خواستنيه . ببوسينش. دندون کيانا چطوره بهتره ايشالله.