کيانا و رايان

چهارشنبه ۱٧ بهمن ۱۳۸٦
Girls Night Out

این روز ها خواننده مورد علاقه کیانا Hannah Montana است یک دختر بچه ۱۵ ساله که هم خواننده اس هم هنرپیشه و سریالش هم بین بچه ها خیلی محبوبه! دیگه همه زندگیش شده هانا مانتانا از سری کامل کتابهاش بگیر تا تمام آلبوم ها و دی وی دی هاش! 
گویا چند وقت پیش که اینجا کنسرت داشت سریع و سیر همه بلیط ها فروش رفته بود... حالا هفته پیش به مدت یک هفته فیلم کنسرتش رو توی سینما گذاشتن که شامل پشت صحنه ها و تمرین هاشون هم بود... از چندین هفته قبلش که کیانا به من گفت تا من فرصت کنم برم سایتش رو چک کنم با اجازه بیشتر بلیط ها Sold Out شده بود!!! و فقط تونستم برای آخرین سانس که ۹:۱۰ شب بود بلیط گیر بیارم ... ۴ تا بلیط برای کیانا و دوست صمیمیش نازآفرین به همراه مامان های گرامی... جمعه گذشته رفتیم سینما و خیلی به دخترها خوش گذشت به خصوص که فیلم به صورت 3D هم بود و تمام آهنگ های مورد علاقه اشون رو هم خوند
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
پایین شومینه مون یک سکو هست که کیانا و رایان میرن روش و برامون برنامه اجرا میکنن ... کاراکتر مورد علاقه رایان این روزا Blue's clues ه ... میره می ایسته و آهنگش رو برامون میخونه یک بلوز راه راه سبز کمرنگ و پرنگ هم براش خریدم که وقتی میپوشه شبیه استیو بشه!
این روزا کلی انگلیسی برامون بلغور میکنه به خصوص موقع بازی... یک وقت ها که توی اتاقش تنهایی مشغول بازیه به تقلید از بازی های مهدش همش با خودش انگلیسی حرف میزنه ولی میدونه که با ما باید فارسی صحبت کنه و خودش سریع سویچ میکنه!

مدتیه که به کارتون تام و جری هم خیلی علاقمند شده خوشبختانه کلی هم سی دی تام و جری داریم که چند سال پیش از ایران برای کیانا خریدیم و حالا بعد از چند سال دوباره به کارمون آمده. 

چند روز پیش هم موهاشو کوتاه کردیم ... به آرایشگاه قبلی حسابی حساس شده بود و از ۱۰۰ متریش گریه اش میرفت هواااااااااااا این دفعه دوباره رفتیم ملون هد که مخصوص بچه هاست و کوچیکتر که بود میبردمش .... خیلی خیلی بهتر بود اولش اصلا گریه نکرد ولی حسابی ترسیده بود بعد توی همون حالت که بغض کرده بهم میگه مامی بی بین گیه نیمیکونم  منم هی قربون صدقه اش میرفتم که آره مامی جان شما دیگه بزرگ شدی و ... هی تشویقش میکردم!!! ولی خانمه اینقدر فس فس کرد که دیگه آخراش خسته شده و جیغ اش رفت هوااین مو کوتاه کردن رایان هم داستانی شده برای خودش ولی خوب ارزشش رو داشت چون دوباره صورتش گرد و چشم هاش شیطون شده و کلی خوردنی تر

 [ خانه | آرشيو | پست الكترونيك ]

Stats Maker