کيانا و رايان

یکشنبه ۱٢ آذر ۱۳۸٥
کريسمس پارتی

ديروز شرکتمون برای بچه ها جشن کریسمس گرفته بود کيانا و رايان رو هم بردم و خيلی بهشون خوش گذشت کلی کاردستی کردن و روی جينجر برد را تزيين کردن نقاشی کردن کارتون ديدن ناهار پيتزا خوردن ... از ميز محل کار مامانشون بازديد کردن!!.... خلاصه همه چی عالی بود تا سنتا کلاز با اون هيبتش زنگوله به دست و Hoo Hoo Hoo گويان آمد صاف هم رفت سراغ رايان تا بهش های فايو بده... قيافه رايان ديدنی بود همچين زد زير گريه که نگو  طفلی سنتا هی ميگفت  I am a frinendly Santa ولی مگه اين پسرک به خرجش ميرفت ... بعد سنتا آمد کنار درخت کريسمس نشست و شروع کرد يکی يکی اسم بچه ها رو خوندن و کادو دادن اسم هر کی رو که ميخواند اون بچه ميرفت توی بغل سنتا مينشست کادوشو ميگرفت عکس ميگرفت و... نفر بعد ... حدود ۳۵ تا بچه بودن... با رايان کمی عقب تر ايستاديم و ديگه کم کم گريه اش بند آمد کيانا هم که شده بود دستيار سنتا (Santa helper) و کمک ميکرد کادو ها رو ميداد دستش... تا اينکه نوبت رايان شد بغلش کردم با خودم بردمش که کادوشو بگيره همين که به سنتا نزديک شديم چشتون روز بد نبينه از اون گريه های آنچنانيش رو شروع کرد ديگه سريع کادو رو گرفتم و دبدو ... فرار! مجبور شديم کلا از اون اتاق بريم بيرون... ديگه بابايی کاپشنش رو تنش  کرد و آماده شدیم برای رفتن تا بچه مون بيشتر از اين استرس نکشه... تا توی ماشين هم با نگرانی میپرسيد سنتا کو؟؟ طفلی ميترسيد نکنه همون دور و بر باشه و باز سر و کلش پيدا شه!  

پی نوشت ۱: خانم خانما جون ممنون از یاد آوری ات... رایان یک ست ۵۰ تایی بلاکس (Blocks) گرفت که خیلی دوستش داره و از اون چیزاییه که کلی سرگرمش میکنه ... کیانا هم یک بازی فکری به اسم Clue گرفت که گویا جز بازی های خیلی متداول و popular اینجاست.

 

پی نوشت ۲: شهرزاد جون از آخرین کامنتی که برات گذاشتم دیگه نتونستن وبلاگت رو باز کنم از کامپیوتر محل کارم دقیقا همون اشکالی رو دارم که از خونه دارم... خیلی خیلی حالم گرفته اس که نمیتونم بهت سر بزنم کلی دلم برای حسین و حرف های شیرین و قلمبه سلمبه اش تنگ شده...  راستی اینم یک پرینت اسکرین از اروری که میده اگه کسی بتونه راهنماييم کنه که مشکل چيه ممنون میشم ... به غیر از وبلاگ شهرزاد چند تا وبلاگ دیگه هم هست که همین مشکل رو باهاشون دارم و به محض کليک کردن روی ok کل پنجره بسته ميشه [ خانه | آرشيو | پست الكترونيك ]

Stats Maker